[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ndeshje në Skenderaj, pesë persona të lënduar rëndëNjë aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Runik të Skenderajit, shkruan Gazeta Blic .5 persona kanë pësuar lëndime, ku tre janë në gjendje të rëndë.Policia dhe Emërgjenca kanë dal në vendin e ngjarjes.

Indeksonline do të ju mbaj të informuar rreth këtij rasti.

Menu Title