[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Nën ndikimin e alkoolit, tenton ta godasë policin në QKUK!Një person brenda në emergjencën e QKUK-së ka kanosë dhe tentuar ta sulmojë zyrtarin policor i cili kishte qenë në punë sekondare.I dyshuari kishte qenë nën ndikim të alkoolit të cilit iu ka bërë matja dhe ka rezultuar 0.76 promil.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është liruar, rasti procedohet në procedurë të rregullt.

Menu Title