[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Nexhmedin Spahiu ua bën këtë analizë të gjitha partive politike, pas 6 TetoritAnalisti politik dhe njohësi i çështjeve politike jo vetëm në Kosovë, Nexhmedin Spahiu ua ka bërë një analizë interesante partive politike pas mbajtjes së zgjedhjeve të 6 Tetorit, shkruan Botapress.

Sipas Spahiut, te gjitha partitë politike, nuk shqëtëzohen apo nuk gëzohen për fatin e tyre në këto zgjedhje por për humbjet apo fatin e partive të tjera politike.

Ja analiza interesante e Nexhmedin Spahiut e postuar në Facebook:

PDK nuk po merakoset për disfatën e vet, por po gëzohet që NISMA nuk kaloi pragun. LDK nuk po brengoset pse nuk doli e para, por që humbi “krahu i luftës”. VV nuk po gëzohet për fitorën e vet, por po gëzohet për dështimin e PSD-së. Budallenjtë gjithmonë gjejnë arsye me qenë të lumtur.

Menu Title