[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ngjarje e rëndë në këtë komunë të Kosovës: Burri vret gruan 34 vjeçare sepse …Lajmin e ka konfirmuar për Gazeta Metr edhe zëdhënës për media në Policinë e Kosovës, Bajram Krasniqi.

“Sot, më 25.07.2020, rreth orës 13:20, policia është njoftuar për një vrasje në fshatin Berivojcë të Kamenicës”.“Dyshohet se një mashkull (rreth 42 vjeçar), ka vrarë gruan e tij (rreth 34 vjeçare).

“Njësitet policore i janë përgjigjur vend-ngjarjes, është arrestuar i dyshuari, është njoftuar prokurori dhe po vazhdon kompletimi i rastit nga hetuesit policorë”, Shtype reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi

Menu Title