[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Tash e tri orë, Albin Kurti e Isa Mustafa janë ngujur në Kuvend- Këto janë detajet e fundit!Botapress, 14 Dhjetor-Janë bërë gati tri orë nga takimi mes kryetarit të VV-së Albin Kurtit dhe atij të LDK-së Isa Mustafës.Zyrtarisht, ende nuk është dhënë ndonjë detaj rreth asaj se çka mund të sjellë takimi i sotëm, mirëpo Koha.net ka mësuar se marrëveshja është ende larg.

Sot, kryetari i LDK-së Isa Mustafa është përcjellë nga nënkryetarët Agim Veliu e Lutfi Haziri, derisa Vjosa Osmani s’ka qenë e pranishme.

Ndërkohë Kryesia e LDK-së ka vendosur që të mos tërhiqet nga posti i presidentit, edhe me kushtin që vendi të shkoj në zgjedhje, kanë theksuar burime të Gazeta Blic.

Menu Title