[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Zhduket një e mitur në Pejë 

Një grua ka raportuar në Polici se vajza e saj e mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më, raporton Botapress

Rasti ka ndodhur në rrugën “Bajram Ramë Muriqi” në Pejë, mesditën e së dielës.

“Ankuesja femër kosovare ka informuar se e bija e saj viktima femër kosovare (e mitur), është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rasti është duke u hetuar”, ka bërë të ditur Policia e Kosovës në raportin 24 orësh./Botapress/

Menu Title