[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Zhduket një vajzë në fshatin Llashticë të GjilanitNjë femër ka raportuar në Polici se motra e saj është larguar nga shtëpia në Llashticë të Gjilanit dhe nuk është kthyer. Sipas njoftimit të Policisë, nuk dihet vendndodhja e saj.

“Ankuesja femër kosovar raporton se motra e saj viktima femër kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Menu Title