[responsive-menu menu="logged-in-menu"]
Shkon në 39 numri i të vdekurve në sulmin terrorist në Stamboll
Momenti kur sulmuesi zhvishet dhe ik prej vendit të krimit në Stamboll (Foto)
Kosova e pret Vitin e Ri e izoluar
Hoxhaj dënon fuqishëm sulmin në Stamboll
Emergjenca ka pranuar 10 raste të lëndimeve.Ekskluzive
Menu Title