.
×

SPORT

Paqueta drejt PSG-së

Mesfushori brazilian pritet të largohet nga Milani gjatë këtij muaji dhe të transferohet në Paris Saint-Germain Lucas Paqueta dëshiron të largohet nga Milani. Mesfushori brazilian ka kërkuar të mos ftohet…