[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Tag Archives: skenderaj

Tornado në Skenderaj

Botapress 28 Qershor – Një fenomen i rrallë është regjistruar dje në qytetin e Skenderajit. ‘Devil twister’ apo ‘djalli (tornado) rrotullues’ – quhet ky fenomen nga meteorologët dhe ka ndodhur…

Menu Title