[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Zhduket një vajzë në PrizrenNjë vajzë nga fshati Serbicë e Ulët të Prizrenit, ka dal nga shtëpi dhe nuk dihet vendodhja e saj.Rastin e ka raportuar në Polici, babai i vajzës, i cili ka thënë se ka kontaktin me vajzën ka humbur me 11 qershor.

Sipas Policisë, fillimisht është dyshuar se vajza gjendet në Gjakovë duke bashkëjetuar me një person, mirëpo që nga ajo kohë më nuk është lajmëruar.

Me vendim të prokurorit rasti  shkon në procedurë të rregull.

Menu Title